Baidu PC Faster

5.1
oy
0

İşe yaramaz şeyleri yok ederek bilgisayarınızın performansını artırın

227.2k

Bu uygulamayı oyla

Programları kaldırdığımızda harddisk istenmeyen veya vakti dolmuş olan klasörlerle dolar çünkü sonunda muhakkak arkada bir iz bırakırlar.

Baidu PC Faster bilgisayarınızın performansını artırmak ve olabilecek tehditleri yok etmek için dizayn edilmiş kullanışlı bir uygulamadır. Sisteminizi gereksiz yere dolduran işe yaramaz bu dosyalardan kurtulmak için en iyi çözümdür.

Baidu PC Faster, bilgisayarınızda karşılaşabileceğiniz bütün kayıt hatalarını bulur ve onarır, ayrıca düzenli bir şekilde tarama yaparak onların tekrar yığılmadığından emin olur. Daha da ötesi, program sadece bilgisayarınızın performansını artırmakla kalmaz aynı zamanda virüslü dosyalara karşı bilgisayarınızı korur.

Baidu PC Faster, bilgisayarınız için Flash Player onarıcıları, İnternet, Facebook ve bilgisayarınızın ne kadar sürede başlatılacağını değerlendirmek için İnternet bağlantı hızı test seçeneğine sahip olmasının yanısıra sistem ve kayıt için temizleme aracı içerir.

Buna ek olarak, ekstra bir APP Store'a sahiptir ve ihtiyacınız olan çeşitli programları virüssüz olarak direkt indirebilirsiniz.

Kısaca, en kapsamlı performans artırıcılardan biridir.
Uptodown X